Dijitalleşmenin tüm alanda hayatımızı kolaylaştırıp ve süreçleri hızlandırıyor. Bu gelişmelerle beraber iş hayatımıza da bunun bir yasnıması olarak e fatura ve e arşiv fatura kavramları girmiştir.

e-Fatura Nedir? e-Arşiv Fatura Nedir?

Kısaca, e-faturayı kağıt faturanın elektronik ortamda karşı tarafa iletilmesi olarak düşünebilirsiniz. e-arşiv fatura ise e-faturaya geçmiş bir işletme tarafından e-faturaya geçmemiş bir kuruma ya da vergi mükellefi olmayan nihai tüketiciye kesilen elektronik fatura olarak düşünebilirsiniz.

Daha önceki yazılarımızda detaylı olarak e-fatura ve e-arşiv faturanın ne olduğunu anlatmıştık. Bu bilgileri detaylı incelemek için e faturaya nasıl geçilir yazımızı okuyabilirsiniz.

Kullanan 10 kişiden 9’unun tavsiye ettiği ön muhasebe programı Logo İşbaşı’nı deneyin, binlerce işletme sahibi gibi siz de internet erişimi olan her yerden ön muhasebenizi takip edin!

14 Gün Ücretsiz Denemek İçin Tıklayın.

Logo İşbaşı e-Fatura/e-Arşiv Fatura Paketi

Web tabanlı olması sebebiyle internet erişi olan her yerden, ister ofisinizden ister müşterinizin yanından isterseniz kafeden, siz nerede olursanız oradan e-fatura ve e-arşiv fatura kesip müşterinizle saniyeler içerisinde paylaşabilirsiniz.

Logo İşbaşı Online Ön Muhasebe Programına entegre olarak da kullanabileceğiniz e-fatura/e-arşiv fatura paketini, isterseniz ayrı olarak da satın alarak sadece e-fatura/e-arşiv fatura kesip müşterinizle paylaşabilir ve size gelen e-faturalara kabul/red verebilirsiniz.

Aylık ve Yıllık olarak üye olabileceğiniz e-fatura/e-arşiv fatura paket fiyatlarımızı buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. e-Fatura/e-Arşiv Fatura Paketi kullanıcısı olduğunuzda Ücretsiz oalrak sunduğumuz e-Faturaya Geçiş Danışmanlığımızla hızlı ve kolayca e-faturaya geçebilirsiniz.

Nasıl e-Fatura Kesilir Videosu

Logo İşbaşı programıyla saniyeler içerisinde hızlı ve kolayca internet erişimi olan her yerden e-fatura/e-arşiv faturanızı kesebilirsiniz.

Logo İşbaşı ile nasıl e-fatura e-arşiv fatura kesilir? videosunu izlemek için tıklayınız

Kullanan 10 kişiden 9’unun tavsiye ettiği e fatura programı olan Logo İşbaşı’nı deneyin, binlerce işletme sahibi gibi siz de Ücretsiz e-dönüşüm danışmanlığımız ile e-faturaya geçin ve internet erişimi olan her yerden e-fatura kesin.

14 Gün Ücretsiz Denemek İçin Tıklayın.

Konuyla ilgili yararlı diğer yazılarımızı da aşağıda bulabilirsiniz;

e-Fatura Kesen Ön Muhasebe Programları

e-Fatura Keserken Dikkat Edilmesi Gerekenler

e-Faturaya Geçiş Zorunluluğu

Join the Conversation

1484 Comments